OS-4 Autodrom Bemowo

Emocjonujący pojedynek Leszka Kuzaja i Paolo Andreucciego zakończył czwarty oes Rajdu Barbórka – na oczach zachwyconej dyrekcji Fiata Auto Poland, Punto wygrało z Imprezą o 0,6 sekundy, ale Kuzaj prowadzi przed Karową ze sporą, 6-sekundową przewagą nad Tomaszem Kucharem.

– Widać, że to bardzo szybkie auto, zwłaszcza w rękach Paolo – stwierdził Leszek Kuzaj. – Miałem przedsmak tego, co czeka mnie w przyszłorocznych mistrzostwach Polski, no a to nie jest N-ka! Myślę, że wygrałbym ten oes, ale podbiło mnie i o mało nie zaliczyłem dacha. Pojechałem na slicku. Chyba to nie był najlepszy wybór. Straciłem zupełnie trakcję na szutrze.

Paweł Dytko pokonał Michała Bębenka i zajmuje trzecią lokatę, tracąc tylko 0,6 s do Kuchara. – Na razie jest super. Bałem się trochę tego auta, bo wiadomo i widać po innych kolegach, H-grupowe potwory nie do końca się sprawdzają w tej dyscyplinie. Muszę strasznie delikatnie głaskać gaz i praktycznie tylko na prostych odkręcamy wszystko. Asekuracyjnie dobieramy opony – ciągniemy na deszczach i na mediatach.

Paolo Andreucci awansował na piąte miejsce – przedziela Michała Sołowowa i Sebastiana Frycza. Siódmy w rajdzie, Tomasz Czopik okazał się lepszy w starciu z Grzegorzem Grzybem. – Jestem średnio zadowolony, bo na ogół po tych odcinkach kończyłem wyżej. Koledzy z przodu jadą niesamowicie. Mamy szanse na piąte miejsce – w takiej stawce to nie jest źle. W porównaniu z N-ką posiadamy tylko inną zwężkę – tak jak większość. Oczywiście, auta Leszka czy Pawła Dytki to są potworki, ale dzisiaj liczyła się też taka ogólna sprawność.

OS-4 Autodrom Bemowo, 44 Rajd Barbórki 09.12.2006r.

Jedna myśl w temacie “OS-4 Autodrom Bemowo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s